ама мноо сте скучни:(((

• 19 Отговора
  • 12787 Прегледи
*

Неактивен Mazka Farm

• *
  • 261
  • +1/-0
« Отговор #15 -: Февруари 26, 2007, 03:12:09 pm »
..... останалите събикат матерял с шепи или не подобре с булдозер и лъскат ли лъскат бастуните си вечер а на сутринта се хвалят на приятелчетата си коя са изебали миналата вечер
НАЙ-ОБИЧАМ ГОЛА АЗ ДА ТИЧАЧМ И.........

*

Неактивен stalker

• *
  • 13
  • +0/-0
« Отговор #16 -: Февруари 26, 2007, 06:35:18 pm »
Ами нека си се хвалят,като ги е страх да кажат открито какво ги вълнува или кой ги вълнува,какво да ги правиш ... не знам само защо българина все още не е преболедувал онази лоша болест наречена "СРАМ" - не че не трябва хич да нямаш такъв - но би било добре народа малко да "светне" за какво иде реч и да вземе да говори свободно за много неща
Добрите момчета отиват в рая ... лошите ... където си поискат ...

*

Неактивен analgetic

• *
  • 28
  • +0/-0
« Отговор #17 -: Февруари 27, 2007, 10:31:25 pm »
бе мен най ме беше срам,като ме хванаха да преписвам на изпит на 34 годишна вьзраст,един дето е маалко по голям от мен,па не знам :lol:  :lol: иначе си мисля,че в секса,срама само пречи.всички го изпитваме донякьде,де :wink: особено в началото на врьзка с човек дето искаш да си с него-с някой,с който си замалко,един вид-храс прас-кво ни дреме,прав ли сьм?
сол на домат и х.. на п.... никога не стигат:))

*

Неактивен Mazka Farm

• *
  • 261
  • +1/-0
« Отговор #18 -: Март 01, 2007, 05:52:18 pm »
да бе дайте да измислиме някакви правила
не може някакви лъскачи да се регистрират и да пускат някакви въпроси и после да седът у тях и да пъшкат от кеф пред мониторите на компютрите си. малко ми е гнусно.
хаиде да сложим това което някаде по горе го прочетох като при пощите ако не влизаш 2-3месеца си АУТ от тук
при въпросите да е които е направил необходимият брои (определен брои да речеме 20) отговори има прово да пуска въпрос. и ако трябва да се допитва до модератора или до администратора. и те да му разрешават да пуска този въпрос
НАЙ-ОБИЧАМ ГОЛА АЗ ДА ТИЧАЧМ И.........

« Отговор #19 -: Март 01, 2007, 05:55:53 pm »
Аз предлагам, само който е пуснал собствени снимки да може да пуска теми :)

Начало | Снимки | Секс разкази