Имате ли странни фетиши... говоря за фистинг, риминг... говорене на мръсотий ??

• 47 Отговора
  • 14744 Прегледи
*

Неактивен Dominator11

• *
  • 105
  • +0/-0
Здравейте, различни хора различни интереси, аз имам приятелка и с нея ползваме вибратори важи и за двамата,обичам риминг, пенис рингове, простатен масаж и доста други забавни неща. Разбирам,че някой ще му се сторят меко казано странни, но нали затова сме различни. Всеки има право да се забавлява както му харесва. Хубав ден.
Хубаво се забавлявате,трябва да пробвате тройка..

*

Неактивен Dimitrov33

• *
  • 9
  • +0/-0
  • Здравейте!!!
Здравейте, различни хора различни интереси, аз имам приятелка и с нея ползваме вибратори важи и за двамата,обичам риминг, пенис рингове, простатен масаж и доста други забавни неща. Разбирам,че някой ще му се сторят меко казано странни, но нали затова сме различни. Всеки има право да се забавлява както му харесва. Хубав ден.
Хубаво се забавлявате,трябва да пробвате тройка..
Мерси, но жената все още не е сигурна,че иска,уважавам мнението й и темата остава отворена...

*

ldvc

малко се извратихме напоследък...
  тези дамски мишници с косми са много секси и е доста разпространен фетиш, който ми допада много ;D
« Последна редакция: Октомври 25, 2017, 09:47:34 pm от ldvc »

*

ldvc

аз имам фуут фетиш към поддържани дамски крачета и съм го правил няколко пъти...харесва ми да си търкам кура по готини крачета с поддържан педикюр и да ги заливам обилно с топла сперма... харесват ми и дамски крачета обути в чорапки в телесен цвят.  :)

*

cuckboy922

Аз имам фетиш към ей такъв тип тройки

Обичам да съм отдолу и да лижа, а накрая като свърши на пичето ѝ...

*

Неактивен stockinghunter

• *
  • 166
  • +2/-3
аз имам фуут фетиш към поддържани дамски крачета и съм го правил няколко пъти...харесва ми да си търкам кура по готини крачета с поддържан педикюр и да ги заливам обилно с топла сперма... харесват ми и дамски крачета обути в чорапки в телесен цвят.  :)

Gotino e

*

Неактивен HotCouple

• *
  • 5
  • +0/-0
  • Сексът е в главата ти...
Фетиши имаме няколко и всичките страшно ни възбуждат. По-скоро им се наслаждаваме, отколкото да ги смятаме за странни.
Определено един от най-любимите ни е foot fetish. Харесваме красиви крачета, обути в секси чорапогащник, силиконови чорапки, сандалки или други хубави обувки.
Любимо ми е, когато ми го докосва с крачета. Тя се възбужда от допира на материята, а аз от красивите крачета и тяхното движение.
С жена ми често се шегуваме, че и двамата имаме фетиш към малки, добре оформени дупета. Като цяло сме ценители на еротиката и издържания сексапил. Имаме и други фетиши, но те са за по-натам.
« Последна редакция: Декември 04, 2017, 04:01:57 pm от MartinNiq »
Уважавай кирилицата и пиши на български!

*

Неактивен maluk_eblio

• *
  • 13
  • +0/-0
аз обичам да ми говорят и аз да говоря мръсотии

*

Неактивен maluk_eblio

• *
  • 13
  • +0/-0
обожавам мръсотии

*

pepyfill

Харесва ли ти идеята докато ти правят френска да то бръкнат в дупето с пръсти. Или да ти вкарат силиконов накрайник в уретъра движейки го да свършиш? БТХ опитал и страп ОН с дама.

*

Неактивен bubamaru

• *
  • 35
  • +0/-0
Приятелят ми много харесва да му разказвам как съм го правила с бившите ми....при това с подробности до секунда! Не знам странно ли е да се възбужда от това? И дали го има и при някои от вас?
Catwoman не смятам, че е странно приятелят ти да се възбужда от това. Аз също много се възбуждам, когато жена ми ми разказва как го е правила с мъжете, които е имала преди мен. Много пъти съм я карал да ми обяснява с подробности как го е правила с другите и съм се възбуждал страшно.

*

Неактивен Tuti

• *
  • 43
  • +0/-0
  • Хубавец ....... :))
Аз имам фетиш към ей такъв тип тройки

Обичам да съм отдолу и да лижа, а накрая като свърши на пичето ѝ...

Ами хайде да го направим .... ;)

*

Неактивен gotiniq_maj

• *
  • 2
  • +0/-0
Аз много обичам да душа на жена ми прашките и да други жени. Действа ни и на двамата доста възбуждащо.

*

Неактивен palavnik

• *
  • 12
  • +0/-0
  • 69
Аз се възбуждам от шляпане по дупето и докато ми го лапат да ми вкарват пръст отзад  :-[
Също и жена да се изпикае върху мен, но засега жената и дума не дава да става за това  :(
Носенето на женско бельо също ми допада  :)
Животът е кратък и затова човек трябва да опита от всичко в секса.

Начало | Снимки | Секс разкази