простатен масажор

• 7 Отговора
  • 11551 Прегледи
простатен масажор
« -: Март 09, 2013, 01:54:12 pm »
Още една тема която можем да дискутираме.
Интересно ми е.
Мъже и Жени, не се стеснявайте да споделите опит и мнения по въпроса.
Съвсем нормално си е........................

*

Неактивен natira

• *
  • 33
  • +1/-1
Re:простатен масажор
« Отговор #1 -: Май 06, 2013, 06:16:31 pm »
И на мен ми е интересно - не съм ползвал, но очевидно има пазар, щом се продава активно.

*

Неактивен nahuiami

• *
  • 25
  • +2/-0
« Отговор #2 -: Януари 25, 2014, 09:10:13 am »
Я дайте някаква дефиниция!Сещам се за какво иде реч, в древният Рим са ползвали робите за тази цел.Ама сега........кажете си го направо.Обвинявате мъжете в би-сексуалност, или какво?
Питайте спермодарителите,те занят най-добре. ;D ;D ;D ;D ;D ;D

*

Неактивен Bach

• *
  • 31
  • +3/-0
« Отговор #3 -: Август 03, 2014, 11:53:51 pm »
Добър вечер! Това за което споменавате е доста опасна практика главно по 2 причини. Честото дразнене на простатата води до нейното уголемяване, което се последва с все по-големи трудности при уринирането. Чисто и просто: непрекъснато ти се пикае, напъваш се и пикаеш тънка струйка, а накрая значителна остатъчна порциа подада в гащите. Някъде след 55-  60 г.  тази неприятна ситуация спостепенно се засилва и идва до главата на мъжете. Не избързвайте да си го сторите с помоща на такива стимулатори! И не забравяйте, че най-честия рак у мъжете е този на простатата.

*

Неактивен Ouki

• *
  • 1
  • +0/-0
    • http://www.vipoferta.bg
« Отговор #4 -: Август 14, 2014, 10:22:23 am »
Интересна тема :D

*

Неактивен bobovili

• *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #5 -: Юли 27, 2016, 03:39:05 pm »
Добър вечер! Това за което споменавате е доста опасна практика главно по 2 причини. Честото дразнене на простатата води до нейното уголемяване, което се последва с все по-големи трудности при уринирането. Чисто и просто: непрекъснато ти се пикае, напъваш се и пикаеш тънка струйка, а накрая значителна остатъчна порциа подада в гащите. Някъде след 55-  60 г.  тази неприятна ситуация спостепенно се засилва и идва до главата на мъжете. Не избързвайте да си го сторите с помоща на такива стимулатори! И не забравяйте, че най-честия рак у мъжете е този на простатата.

Хм. За първи път чета такова твърдение. Може ли някакви референции?

*

Неактивен Dimitrov33

• *
  • 9
  • +0/-0
  • Здравейте!!!
« Отговор #6 -: Юли 11, 2017, 06:57:27 pm »
Здравейте! Аз лично много обичам да си стимулирам простатата, веднага се възбуждам и свършвам мощно. Харесва ми усещането на плътност, а пък ако е и с партньор удоволствието е голямо.

*

Неактивен Dominator11

• *
  • 104
  • +0/-0
« Отговор #7 -: Юли 12, 2017, 07:58:44 am »
И аз съм за-удоволствието е огромно,но рядко съм успявал да се изпразня.Пробвал съм дама,пръсти,играчки,страпон,пробвал съм с мъж...

Начало | Снимки | Секс разкази