kak se svalqt klipvete predlojeni v saita?

• 5 Отговора
  • 5254 Прегледи
*

Неактивен xxx_m_20

• *
  • 4
  • +0/-0
« -: Октомври 22, 2006, 09:23:30 am »
ne znam ka stava tova kato klikna na nqkoi izlia nqkuv sait ne6to da ka4v6a nz kvo,nqkoi pomognete :cry:

*

Неактивен admin

• 99
  • +4/-0
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2006, 03:05:25 pm »
Обяснено е на всяка галерия как става. С малко повече търпение се научава всичко.

*

Неактивен bg_swinger

• *
  • 6
  • +0/-0
« Отговор #2 -: Ноември 03, 2006, 02:37:43 pm »
Така... След като отидеш на самото клипче и натиснеш бутона "ИЗТЕГЛИ" то те препраща към сайт в който безплатно се качват разни файлчета... В случая на мен ми отвори сега http://www.megarotic.com който иска да въведеш код (написан от тях) след което да дадеш просто Download... :) Забелязвал съм и файлове качени на sexuploader.com където процедурата е аналогична, с изключение на това че при тях няма код за въвеждане а ти излиза 1 прозорче на което пише някакви секунди, които намалят... когато стигнат до 0 ти пише click here и тогава чак те праща към оная мания с кода ;) Аз малко неразбрано го обясних ама ако четеш всичко докато се мъчиш да свалиш някое клипче вярвам че ще ти свърши работа. УСПЕХ

*

Неактивен bad__boy20

• *
  • 5
  • +0/-0
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2006, 02:37:22 pm »
Незнам ама и аз не мога да си сваля нищо!Отваря ми megarotic и пише някво си download with premium.Ако някой може да помогне мерси предварително!

*

Неактивен monk

• *
  • 192
  • +0/-0
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2006, 05:07:47 pm »
Доста често пише това:

All download slots assigned to your
country (Bulgaria) are currently in use.

иначе чакаш около минута и страницата се променя - тогава може да дръпнеш файлчето.
Hush-a-bye, don't you cry
Go to sleepy, little baby

*

Неактивен bombonec

• *
  • 14
  • +0/-0
« Отговор #5 -: Февруари 01, 2007, 12:24:12 pm »
емм не мога да свалям .. пише ми ..!  Download with Premium!  и тама ми иска пари да го долн..!
каде да кликна,че да го долн..? ако може по точно..?

Начало | Снимки | Секс разкази