Анкета

Изберете

zerobot
5 (23.8%)
sucker4o
14 (66.7%)
autodriveri
2 (9.5%)

Общ брой гласове: 20

Гласуването приключено: Февруари 02, 2017, 11:49:36 pm

Гласуване за модератор

• 22 Отговора
  • 4256 Прегледи
*

Неактивен admin

• 99
  • +4/-0
Гласуване за модератор
« -: Януари 28, 2017, 11:49:36 pm »
Тук слагам анкетата за гласуване за модератор на форума. Благодаря и на тримата, които изявиха желание да бъдат модератори. :)

*

Неактивен ебливите

• *
  • 66
  • +12/-0
  • готини и земни
Re:Гласуване за модератор
« Отговор #1 -: Януари 29, 2017, 02:56:25 am »
Sucker4o ........ :D не ни е срам ние гласувахме.....номинациите са открити!!!!!

*

Неактивен ебливите

• *
  • 66
  • +12/-0
  • готини и земни
« Отговор #2 -: Януари 29, 2017, 03:00:20 am »
Молим всички наши фенове подкрепете sucker4o...за да се спре с временните линкове....с тъпите постове...с идиотизма......ние сме за sucker4o или semeistvo_gb........

*

Неактивен oneself

• *
  • 80
  • +2/-1
« Отговор #3 -: Януари 29, 2017, 12:12:50 pm »
Ние сме за autodriveri.
Доста отдавна е в този форум.

*

Неактивен semeistvo_gb

• *
  • 44
  • +0/-0
« Отговор #4 -: Януари 29, 2017, 06:19:02 pm »
Щом sucker4o е за спиране на временните линкове, ние сме за него! Благодаря за поканато но нека да е някой по отдавна, ние сме от скоро! А и времето ни е ограничено...

*

Неактивен sucker4o

• 60
  • +7/-0
« Отговор #5 -: Януари 29, 2017, 10:27:05 pm »
Аз гласувах за zеrоbot. Човека ми изглежда съвестен и е от доста време наоколо. Смятам и че ще има време да се занимава с тази не лесна задача.  ;)

*

Неактивен zerobot

• 71
  • +0/-0
« Отговор #6 -: Януари 30, 2017, 12:07:27 am »
Благодаря за гласуваното доверие, sucker4o :) Прав си, че задачата не е лека, не знам администраторът дали е решил само един модератор да има, но според мен двама или трима модератори са напълно в реда на нещата. А ако е решил да има само един модератор може да се видим на балотаж  ;D

Нека администраторът да се произнесе, когато вземе решение по въпроса :) Аз нямам нищо против тази задача да е споделена, а и ако (дай Боже) се засили посещаемостта на форума ще е по-лесно да се поддържа реда. :)

Поздрави

*

Неактивен autodriveri

• *
  • 59
  • +0/-1
  • Foot Fetish
« Отговор #7 -: Януари 30, 2017, 08:37:37 am »
Здравейте.
И аз мисля че двама или трима модератори
ще са по-полезни на форума.
Основното е това че на всички нас времето
е ограничено, така че в един момент ще стане
така, нито админа нито мода да се появяват с дни.
Един, двама, пък и трима модератори - ни хляб, ни вода искат  ;)
Секс без сърдечни,морални и финансови ангажименти !!!

*

Неактивен kahun

• *
  • 63
  • +2/-0
« Отговор #8 -: Януари 30, 2017, 08:50:13 am »
Здравейте.
И аз мисля че двама или трима модератори
ще са по-полезни на форума.
Основното е това че на всички нас времето
е ограничено, така че в един момент ще стане
така, нито админа нито мода да се появяват с дни.
Един, двама, пък и трима модератори - ни хляб, ни вода искат  ;)
И аз съм съгласен

*

Неактивен semeistvo_gb

• *
  • 44
  • +0/-0
« Отговор #9 -: Януари 30, 2017, 08:29:24 pm »
Щом няма да е само един модератор, предламе себеси, като ако ни изберете, ще се ангажираме да следим за външни/временни линкове, както и спазването на правилата и добрият тон!

Може администратора да раздели модераторите на определени секции или форуми, подфоруми... по негова преценка. Така всеки ще си следи форумите за който отговаря - модерира.

*

Неактивен zerobot

• 71
  • +0/-0
« Отговор #10 -: Януари 30, 2017, 11:45:48 pm »
Щом няма да е само един модератор, предламе себеси, като ако ни изберете, ще се ангажираме да следим за външни/временни линкове, както и спазването на правилата и добрият тон!

Може администратора да раздели модераторите на определени секции или форуми, подфоруми... по негова преценка. Така всеки ще си следи форумите за който отговаря - модерира.

Поне към момента не мисля, че има нужда от разделение на модератори по секции. Реално се пише основно в темата за Галерията и то в няколко теми. А и както каза autodriveri, да не стане ни админ, ни модератор с дни. Всеки има и други ангажименти и това го правим доброволно все пак :)

Поздрави

*

Неактивен kki

• *
  • 122
  • +12/-0
« Отговор #11 -: Януари 31, 2017, 12:07:01 am »
Не знам защо ви дразнят временните линкове,все пак всеки има право да избира колко време ,къде и кога да постави и премахне свои снимки.
По добре следете за снимки и клипове свалени от нета,които не са собствени на хората които ги публикуват,че е пълно тук с такива.
За добрия тон също трябва да се следи,че тук типично по български се спори.

*

Неактивен semeistvo_gb

• *
  • 44
  • +0/-0
« Отговор #12 -: Януари 31, 2017, 12:12:03 am »
Ако няма да се въведът правила за временните линкове, все едно нищо не се е направило... Всеки може да си премахне снимки от поста по всяко време, или да реши да не качва нищо а само да гледа! Право на всеки е и да не влиза тук, но да се качват снимки от външни сайтове със срок 1 час или 30 мин е подигравка с всеки тук! Това е моето мнение и не бих участвал в модерирането на форум без правила за временните ликове! Бих се замислил дали да качвам нови снимки при това положение!

*

Неактивен kki

• *
  • 122
  • +12/-0
« Отговор #13 -: Януари 31, 2017, 12:16:39 am »
Че кой те насилва да ги отваряш,просто не им обръщай внимание и толкоз. :)

*

Неактивен semeistvo_gb

• *
  • 44
  • +0/-0
« Отговор #14 -: Януари 31, 2017, 12:30:09 am »
sucker4o ще оправи преврат с временните линкове ако го изберем, аз не се натискам. Ще преценя дали да качвам, когато видя развитието с линковете. То като цяло си е малко вероятно някой да ги види, като са със срок 15 мин, май само автора си ги гледа...

Начало | Снимки | Секс разкази