Апел съм админите !!!

• 16 Отговора
  • 3734 Прегледи
*

Неактивен sucker4o

• *
  • 60
  • +7/-0
Апел съм админите !!!
« -: Януари 22, 2017, 02:36:57 pm »
Уважаеми админи,
първо адмирации за сайта и форума към него. Според мен обаче форума има нужда малко да се поразмете и поразчисти. Пример от последите дни: Някакъв малоумник пуска тема в "галерия аматоьори" че търси жена или двойка за суинг, пуска и безмислена анкета...и това нещо си стои там и никой не предприема нищо.
Ако се поразровите назад в темите ще видите какви идиотщини има в същата секция. Има теми от рода на "коя е най готината КУРВА" и вътре са постнати снимки на членове на форума, което е недопустимо, и според мен е трябвало моментално да се изтрие. Примерите са десетки. Моля за реакция от ваша страна, в противен случай смятам, че няма да успеем да направим форума наистина полезен и интересен за по голяма аудитория от сериозни хора, които знаят за какво са тук. Опасявам се даже, че можем да изгубим и такива които са вече сред нас (включвам и себе си в това число). Ако имате нужда от помощ и съдействие смятам, че има хора във форума които са доказали, че може да им се разчита.
Поздрави,

*

Неактивен semeistvo_gb

• 45
  • +0/-0
Re:Апел съм админите !!!
« Отговор #1 -: Януари 22, 2017, 09:32:37 pm »
И аз съм ЗА, както и да спрът да ни тормозят на лични съобщения - визирам профил lubitel

*

Неактивен oneself

• *
  • 80
  • +2/-1
« Отговор #2 -: Януари 22, 2017, 11:44:16 pm »
И аз съм ЗА, както и да спрът да ни тормозят на лични съобщения - визирам профил lubitel
Що не го засвирихте ? Той и на нас ни писа разни глупости... ама спираш да му отговаряш и така...
Аз се подразних на оня дан_банан или какъвто и да беше този фитнес маниак... Идва и почва да раздава оценки кой дебел кой как да се поддържа.
Трябва си по-честичко модериране и да не се пестят бановете.

И като препоръка, да не  може да се свалят снимките. Или поне да имат т.нар.watermark с адреса от който се свалят. Такива скриптове на php има в нета.

*

Неактивен kahun

• *
  • 63
  • +2/-0
« Отговор #3 -: Януари 22, 2017, 11:59:19 pm »
наистина ще е хубаво да не могат да се свалят снимките

*

Неактивен kki

• *
  • 126
  • +12/-0
« Отговор #4 -: Януари 23, 2017, 12:00:20 am »
наистина ще е хубаво да не могат да се свалят снимките
определено съм за

*

Неактивен admin

• 99
  • +4/-0
« Отговор #5 -: Януари 23, 2017, 12:46:00 am »
Това с watermark върху снимките вече е направено. Защитата от копиране е по-трудно нещо. Мерси за предложенията. :)

« Последна редакция: Януари 23, 2017, 12:47:53 am от admin »

*

Неактивен admin

• 99
  • +4/-0
« Отговор #6 -: Януари 23, 2017, 12:50:28 am »

Доколкото ми е известно няма такъв потребител, а гости не могат да пращат ЛС.
Ако този проблем продължава ми изпратете скрийншот на ЛС.

*

Неактивен oneself

• *
  • 80
  • +2/-1
« Отговор #7 -: Януари 23, 2017, 12:55:39 am »

Доколкото ми е известно няма такъв потребител, а гости не могат да пращат ЛС.
Ако този проблем продължава ми изпратете скрийншот на ЛС.

Благодаря, и този тип watermark си е нещо. Поне така неможе да ги слагат по други сайтове.

А оня lubitel изчезна. Освен да си е тръкнал профила, но и на нас ни пишеше разни простотии.

btw, галериите защо вече не се поддържат ? Не се пращат снимки  ?

*

Неактивен admin

• 99
  • +4/-0
« Отговор #8 -: Януари 23, 2017, 01:05:41 am »
Не че не се пращат материали, просто е играчка да се качват. След време някои потребители искат галериите да се премахнат. По-добре да имат пълен контрол върху тях, както това става тук.

Скоро ще има и повече контрол върху форума. Стария модератор зачезна и това се отразява зле. :-\

*

Неактивен semeistvo_gb

• 45
  • +0/-0
« Отговор #9 -: Януари 23, 2017, 01:19:01 am »
Направете анкета за модератор, сложете стари сериозни профили доказали се тук, и ще гласуваме.

*

Неактивен admin

• 99
  • +4/-0
« Отговор #10 -: Януари 23, 2017, 01:43:11 am »
То не всеки ще иска да е модератор, поради липса на време и т.н.

Предложете няколко потребителя, може и самите себе си, в тази тема, за да направя анкетата за гласуването.

*

Неактивен zerobot

• *
  • 71
  • +0/-0
« Отговор #11 -: Януари 23, 2017, 11:28:50 am »
В такъв случай давам моята кандидатура за модератор. Не съм от най-активните потребители с качване на материали, но тези потребители, с които съм си писал могат да потвърдят, че съм точен и се надявам да ме подкрепят :)

Поздрави

*

Неактивен churchill

• *
  • 26
  • +0/-0
« Отговор #12 -: Януари 24, 2017, 04:01:06 pm »
Абсолютно съгласен с всички конструктивни предложения!
П.С.Малко не на място се изказвам - с оглед на "стаж" тук, но сайта ми беше любим преди мноооого години. Така и не се престраших да качвам ... тогава. По някое време замря и си помислих, че свърши. Наскоро го открих пак и бях приятно изненадан - най-вече от форума. Пробвах да кача няколко снимки, но ме спира 600 К ограничението. От няколко дни все не намирам време да си сваля някаква програмка "picture resizer". A искам да си я сваля, да не ги форматирам on-line картинките ... по обясними причини.
Така, че - моля за помощ за програмка за форматиране на снимки - намаляване.

*

Неактивен fanfan

• *
  • 4
  • +0/-0
« Отговор #13 -: Януари 24, 2017, 08:12:26 pm »
Абсолютно съгласен с всички конструктивни предложения!
П.С.Малко не на място се изказвам - с оглед на "стаж" тук, но сайта ми беше любим преди мноооого години. Така и не се престраших да качвам ... тогава. По някое време замря и си помислих, че свърши. Наскоро го открих пак и бях приятно изненадан - най-вече от форума. Пробвах да кача няколко снимки, но ме спира 600 К ограничението. От няколко дни все не намирам време да си сваля някаква програмка "picture resizer". A искам да си я сваля, да не ги форматирам on-line картинките ... по обясними причини.
Така, че - моля за помощ за програмка за форматиране на снимки - намаляване.
http://www.online-image-editor.com/ опитай с това

*

Неактивен semeistvo_gb

• 45
  • +0/-0
« Отговор #14 -: Януари 24, 2017, 09:13:23 pm »
Аз предлагам да се забранят линковете от външни сайтове, за да се СПРЕ с тия временни линкове! Излагате се с тия глупости, 1 снимка нямаме качена така! Който го е страх да качва да не качва, има други сайтове, за страхливите...

Начало | Снимки | Секс разкази