Имате ли странни фетиши... говоря за фистинг, риминг... говорене на мръсотий ??

• 47 Отговора
  • 12833 Прегледи
Аз и жена ми сме фенове на фистинга, като аз обичам да говоря и да ми говорят мръсотий по време на секс. Така, че се замислих дали има и други със фетиши различни и интересни? 

*

Неактивен natural_couple

• *
  • 112
  • +3/-0
колкото по мръсно толкова по добре... :)

Ясно ама какво дефинираш под "мръсно" ... въргаляне в калта...лизане...от гъза в устата. Така е много абстрактно както си се изказал. Да не те е срам нещо?

*

Неактивен natural_couple

• *
  • 112
  • +3/-0
Ясно ама какво дефинираш под "мръсно" ... въргаляне в калта...лизане...от гъза в устата. Така е много абстрактно както си се изказал. Да не те е срам нещо?
не ни е срам просто не ни се слушат глупави коментари за нашите перверзни навици...

*

Неактивен natural_couple

• *
  • 112
  • +3/-0
толкова хора в сайта и никой нищо не говори само зяпа...жалко....а темата си е добра :)

Добре, добре. Почисти ли яхубаво след това  ;)

*

Неактивен natural_couple

• *
  • 112
  • +3/-0
дамм :) :) :)

*

Неактивен natural_couple

• *
  • 112
  • +3/-0
я да видим какъв си мръсник как ще я почистиш и какво ще я правиш :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

*

Неактивен natural_couple

• *
  • 112
  • +3/-0
я да видим какъв си мръсник как ще я почистиш и какво ще я правиш :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
май теб те е срам...

*

Неактивен natural_couple

• *
  • 112
  • +3/-0
пишканееее.... :-* :-* :-* :-* :-*

Много добре и секси... натурална двойка :)

*

Неактивен natural_couple

• *
  • 112
  • +3/-0
Много добре и секси... натурална двойка :)
благодаря :-* :-* :-*

*

Неактивен gotinpi4

• *
  • 18
  • +0/-0
пишканееее.... :-* :-* :-* :-* :-*

Страхотни снимки, но путката е бръсната

*

Неактивен Catwoman

• *
  • 23
  • +10/-0
Приятелят ми много харесва да му разказвам как съм го правила с бившите ми....при това с подробности до секунда! Не знам странно ли е да се възбужда от това? И дали го има и при някои от вас?

И мен би ме кефило ако моята ми разправя как са я чукали, но за съжаление предишните и са били дървета и са стигали само до вкарване и изкарване, та аз трябваше да и отварям очите за някой неща. Преди бяхме на лек БДСМ. Сега сме на вълна фистинг... Но да определено на мен би ме възбудило да знам подробности.

Начало | Снимки | Секс разкази