Първата свирка.

• 4 Отговора
  • 5385 Прегледи
*

Неактивен Ivitoo0

• *
  • 1
  • +0/-0
Първата свирка.
« -: Март 31, 2014, 02:34:22 pm »
От известно време имам желанието да се чувствам като жена и да изпитам от удоволствията на жените в секса.

Постоянно си фантазирах как съм облечен с прашки, сутиен, рокля, перука дори и как съм на колене пред някой мъж и му духам, както и как после той ме оправя и аз само стена от болка и удоволствие... Нито за момент обаче не вярвах, че ще си сбъдна тези фантазии, прекалено ме беше страх да направя такава голяма крачка... Преди две седмици се срещнах с непознат мъж от сайт.. Беше ме много страх и се притеснявах, но все пак се стигна до момента, в който бях на колене пред него, чакайки го да си отвори ципа на дънките...

Лапах му към 5 минути и по едно време се почувствах много гадно и неправилно... Спряхме и той си тръгна, а аз не исках и да си спомням случката. Но след час, два някъде започнах да си я спомням и то с голямо желание, толкова се радвах, че направих първата крачка.. толкова ми е готино като си спомня, че бях на колене пред него и му правих свирка, много ме е яд и че не стигнахме до края.

Знам, че не е редно, нито е нормално, но пък на мен ми харесва да лапам и нямам търпение да разбера как е и секса при жените. Просто ми е интересно какво мислите, и какво бихте казали затова.

*

Неактивен maluk_eblio

• *
  • 13
  • +0/-0
Re: Първата свирка.
« Отговор #1 -: Декември 09, 2017, 10:25:00 pm »
Бях на 15 като ми направиха първата свирка,свърших почти като го налапа ама втория път беше по добре.

*

Неактивен autodriveri

• *
  • 59
  • +0/-1
  • Foot Fetish
« Отговор #2 -: Декември 11, 2017, 08:09:43 am »
От известно време имам желанието да се чувствам като жена и да изпитам от удоволствията на жените в секса.
.....
Знам, че не е редно, нито е нормално, но пък на мен ми харесва да лапам и нямам търпение да разбера как е и секса при жените. Просто ми е интересно какво мислите, и какво бихте казали затова.

Хич да не ти дреме кво казват другите че е редно и нормално. Щом те кефи - прави го. ;)
А как е секса при жените никога няма да разбереш...не ми е обяснява що.
Секс без сърдечни,морални и финансови ангажименти !!!

*

Неактивен autodriveri

• *
  • 59
  • +0/-1
  • Foot Fetish
« Отговор #3 -: Декември 11, 2017, 08:10:40 am »
Бях на 15 като ми направиха първата свирка,свърших почти като го налапа ама втория път беше по добре.

Ма кой го налапа ?
Секс без сърдечни,морални и финансови ангажименти !!!

*

Неактивен maluk_eblio

• *
  • 13
  • +0/-0
« Отговор #4 -: Декември 11, 2017, 03:18:55 pm »

Ма кой го налапа ?

Една кака!

Начало | Снимки | Секс разкази