фуутфетиш ,споделете вашия опит,случки.

• 3 Отговора
  • 4598 Прегледи
*

Неактивен newdisease

• *
  • 5
  • +0/-0
Здравейте,аз съм на 24 ,а приятелят ми на 26.Попринцип той има фуутфетиш и покрай него и на мен ми стана слабост.Доста редовно си го практикуваме на всякакви места например докато шофира си опъвам крачетата в него да ги масажира докато седим по светофарите и също е възбуждащо някой хора от съседните коли започват да се вторачват :) :) :)по заведения под масатс най редовно. Разкажете вие на какви места сте правили лудорий с крачетата.

*

Неактивен footfetish-

• *
  • 43
  • +0/-0
Re:фуутфетиш ,споделете вашия опит,случки.
« Отговор #1 -: Януари 08, 2013, 06:21:54 pm »
newdisease Всеки с този фетиш би искал да бъде на мястото на приятеля ти :)

*

Неактивен Мецан

• *
  • 14
  • +0/-0
« Отговор #2 -: Януари 08, 2013, 07:40:46 pm »
В добринище на плажа.Бях се потопил на ръба на преливника и се оглеждах за компания за по бира,скучно ми беше,жега ...Имаше много навалица,приятелите ми играеха карти.Мина едно момиче на видима възраст около 25 - 27,търсеше някой в басейна,веднага се загледах в краката и в стъпалата по-точно.Красота,идеална форма и хубав педикюр.Тя усети че съм се зазяпал и се усмихна леко.Впървия момент се засрамих,но какво пък,контрирах и я поканих на сладолед.Съгласи се,взех два сладоледа и седнахме на два шезлонга да си полафим.От дума на дума се поопознахме,обаче и направило впечатление че хвърлям погледи върху ходилцата и,и така си дойдохме на темата как се грижи за тях как си прави педикюра и тем подобни.По едно време така се бях увлякъл че усетих члена ми в ерекция,изчервих се и си кръстосах краката,а тя нежно ми предложи да отидем в басейна за да се чувствам по-комфортно.Седна на ръба,а аз във водата.Докосна ме няколко пъти с пръстите на крачетата си и като видя че ми харесва се заигра с пениса ми под водата,кефффф... Бях си облегнал лактите на бедрата и и си говорехме нещо,но нищо не запомних от разговора,бях се отдал на играта под водата -крачета срещу пенис.По едно време вече усещах че ще свърша и и предложих да отидем в баните,донесе ми нейната кърпа излязох от водата набързо увих я около кръста си и забегнахме в мъжките бани.Вратата не се заключваше отвътре и рекох набързо да свършим под душа,завъртях я с гръб към мен и го пъхнах между краката и така без да прониквам в нея,одървих се здраво,хванах единия и глезен и както беше с гръб и вдигнах едното краче при члена ми.Заиграх го с ръка и се изпразних на ходилото и щях да припадна от екстаз.Като се поосъзнах видях че двама малчугани ни наблюдават и побягнаха като се обърнах  :)
С момичето се виждахме известно време,но понеже сме от различни градове не стана сериозна връзка,обаче имахме няколко добри момента.

*

Неактивен raymond

• *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2013, 10:54:57 pm »
Готина история, хареса ми как си го написал. А такива мацки са злато!

Начало | Снимки | Секс разкази