Бихте ли искали...

• 49 Отговора
  • 38818 Прегледи
*

Неактивен Selena

• *
  • 5
  • +1/-0
Re:Бихте ли искали...
« Отговор #45 -: Октомври 27, 2011, 07:19:54 pm »
Моят приятел е с 11 години по-възрастен от мен и бих казала, че това е най-хубавият секс който съм правила :)

*

Неактивен Bach

• *
  • 31
  • +3/-0
« Отговор #46 -: Октомври 27, 2011, 09:40:31 pm »
Всичко на този свят е относително. Сега с "кака" е по-сладко, а и с "чичко" - също. Да, но годинките си бягат, бягат. И "кака" почват да я атакуват горещите върни. На "кака" вече никак не и е до секс. Гледа да си дандурка внучета и т.н. На "чичо" малко по-късно (но не много по-късно) също започва да му увисва пишката. И вече се чувства по-добре пред телевизора. И тогава "кака" и "чичко" дремат и си спомнят за хубавите неща от миналото. Затова най-оптималното правило е "чичко" да не е по-възрастен на 5-6 години от съпругата, а съпругата съответно 5-6 години от съпруга. Тогава и двамата започват по едно и също едновременно да си мечтаят за славното си минало. Разбира се има и отклонения от типа на "Казанова", но отклоненията не са правило.

*

Неактивен big dick

• *
  • 3
  • +0/-0
« Отговор #47 -: Юни 11, 2013, 05:52:38 pm »
мацко пиши на скайп soccerfield10 :)  :) :)

*

Неактивен opalaaa

• *
  • 49
  • +0/-1
« Отговор #48 -: Октомври 24, 2013, 05:40:07 pm »
 Събуждам поредното заспало чудовище  :'(

С идеята ,че с изминалото време може да му е излезнал на някой късмета или пък просто да има нови потребители да споделят нещо.
 Най-голямата разлика в полза на мацката която съм постигал е 6-7 години колкото и да опитвам не мога да надмина тази граница от 6-7 години а то си е почти нищо. Скоро започвам да броя с 3 годините си и май ще си остане незадоволена тази моя фантазия   >:( >:( >:(

*

Неактивен CPLLL

• *
  • 1
  • +0/-0
Re: Бихте ли искали...
« Отговор #49 -: Декември 26, 2017, 07:04:22 pm »
Случвало ми се е :) аз бях на 20, тя на 36-8. Запознахме се в един чат и с течение на времето се опознахме и видяхме. Двамата бяхме притеснени, докато не отидохме в спалнята. Дамата беше толкова настървена, че буквално ми скри шапката. Смея да твърдя, че шест години след тази случка не съм получавал по-добра свирка. Харесва ми това, че знаеше какво иска и си го получаваше :) Нямаше задръжки и всичко беше супер, скоро не ми се е случвало но бих го правил отново :)

Начало | Снимки | Секс разкази