Бихте ли искали...

• 49 Отговора
  • 38789 Прегледи
*

Неактивен Eros

• *
  • 2
  • +0/-0
Бихте ли искали...
« Отговор #30 -: Януари 27, 2007, 11:22:52 am »
През годините съм имал по гллоеми от мен каки и това ми е харесвало. Тогава разликата в годините е била около 5-6 години, промерно аз съм на 19, тя на 24, после имах врузка с 30 годишна, аз бях на 24-25. Винаги ми е било по- хубаво с по зряла жена. Сега като се замился аз съм на 28 и да определено бих пробвал с някоя на кака на 36-42 г. Птредполагам, че в тази възраст жените са огън, но както отбелязахтре в темата, то си е до човека.
Важното е да ти е густо.

*

Неактивен Starshi

• *
  • 8
  • +0/-0
Бихте ли искали...
« Отговор #31 -: Януари 28, 2007, 06:46:28 pm »
Сега съм на 37. Доста отдавна правих секс с 9-10 г. по-голяма жена (аз бях на 20, а тя около 30-те). Никога няма да забравя това, никога.
ако искаш да направиш нещо - търсиш начин,
ако не искаш - търсиш причина...

*

Неактивен bombonec

• *
  • 14
  • +0/-0
Бихте ли искали...
« Отговор #32 -: Януари 31, 2007, 10:06:47 pm »
емм и аз самм на 19 и самм го правил с 30 годишна и ми хареса мн..!
да няма после вапроси.. запознах се в деската градина.. докато зимах брачедка ми..!

*

Неактивен Mackata_Stan

• *
  • 980
  • +4/-0
    • http://www.bgsexstory.com
Бихте ли искали...
« Отговор #33 -: Февруари 01, 2007, 03:07:21 pm »
Бомбон, ти лелките в градините ли забиваш вече :twisted:  :lol:
Шегувам се, хубаво е, че се учиш от каките, така ще има какво да показваш на връстничките си 8)
...В джунглата няма бедуини :-D

*

Неактивен bombonec

• *
  • 14
  • +0/-0
Бихте ли искали...
« Отговор #34 -: Февруари 01, 2007, 06:23:07 pm »
емм.. аз просто разбрах после .че е на такава възраст.. аз си мислех че е около  25-26 .. мн запазена..!  мн первезна и красива жена..!

*

Неактивен stalker

• *
  • 13
  • +0/-0
Бихте ли искали...
« Отговор #35 -: Февруари 13, 2007, 10:32:34 pm »
Старши - като гледам сме набори - преди няколко дни пробвах с 43 годишна дама  - наричам я дама тъй като е точно такава - беше невероятно,жената се раздаде напълно,иначе съпругата ми е с 6 години по-млада от мен и като гледам,че вече 15 години сме заедно - значи е добре да има някаква разлика във вързастта ...  :oops:
Добрите момчета отиват в рая ... лошите ... където си поискат ...

*

Неактивен Starshi

• *
  • 8
  • +0/-0
stalker
« Отговор #36 -: Февруари 14, 2007, 12:32:28 am »
Здравей непознати наборе :),
Преди няколко години един мой познат сподели с мен: Почакай още малко, жената да стане поне на 33 и ще усетиш промяната в нея, ше стане истинска ЖЕНА. Аз все още не мога да кажа същото поради ред причини, но размишлявайки върху тези думи, дали защото жените разбират, че няма да са вечно млади, дали защото усещат, че времето безнадежно и необатимо си заминава и т.н. те се променят и са готови да се отдават все по-пълноценно в секса.......не знам, може и да греша, но все пак мисля, че има нещо. Иначе аз все още прдължавам да си мечтая да правя анален секс, и поради факта, че обичам много половинката си, не мога да го направя с друга (поне за сега, все пак и аз остарявам). Иначе с удоволствие бих споделил мнение. Поздрави на всички във форума и .......честит Свети Валентин.
Make love not war!
ако искаш да направиш нещо - търсиш начин,
ако не искаш - търсиш причина...

*

Неактивен blademaster

• *
  • 230
  • +0/-5
Бихте ли искали...
« Отговор #37 -: Октомври 06, 2007, 12:53:13 am »
Цитат на: "Mackata_Stan"
А кой е най- възрастният/възрастната мъж/жена, с който се правили секс? Каква е разликата в годините ви?

Моят мъж е с 4 години по- голям от мен. Нямам опит с други мъже :oops:

Бил съм с жена по-възрастна от мен с 20 години и мога да кажа, че са ми останали сам хубави спомени. С жени до 40 години нямам проблем ;)
- Това е невъзможно - казала Причината.
- Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
- Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
- Опитай... - прошепнала Мечтата.

*

Неактивен Mackata_Stan

• *
  • 980
  • +4/-0
    • http://www.bgsexstory.com
Бихте ли искали...
« Отговор #38 -: Октомври 07, 2007, 04:00:25 am »
А то ако с жени до 40 нямаш проблеми, а после и с жени над 40, то тогава с кои имаш? :lol:
...В джунглата няма бедуини :-D

*

Неактивен blademaster

• *
  • 230
  • +0/-5
Бихте ли искали...
« Отговор #39 -: Октомври 08, 2007, 12:28:10 pm »
А то ако с жени до 40 нямаш проблеми, а после и с жени над 40, то тогава с кои имаш? :lol:

Хе хе, с жените над 40 нещата са по сложни, знаеш какво имам предвид, няма смисъл да обяснявам...  :P

*

Неактивен funi_buni_f1

• *
  • 17
  • +3/-0
Бихте ли искали...
« Отговор #40 -: Октомври 11, 2007, 03:37:13 am »
Но пък " каката" е по- страстна и по- улегнала в сексуалните техники. Не е първолаче или тийнче, което да не знае кое да засмуче :roll:

не сам сагласна с теб,има мн каки които не го правят както трябва.Не че е голяма гордост ама мн маже са ми казвали,че смученето го правя по-добре от лелките(неискам да обидя по възрастните жени,просто не на всяка и се отдава) Аз се справям с това защото го правя с желание,даже обичам повече аз да правя орална лубов от колкото на мен да ми правят,доставя ми голямо удоволствие да гледам как на партниора ми му е хубаво
Vinagi gotova za gotini batkovci!!!

*

Неактивен blademaster

• *
  • 230
  • +0/-5
Бихте ли искали...
« Отговор #41 -: Октомври 11, 2007, 06:17:32 am »
Цитат на: "funi_buni_f1"
Но пък " каката" е по- страстна и по- улегнала в сексуалните техники. Не е първолаче или тийнче, което да не знае кое да засмуче :roll:

не сам сагласна с теб,има мн каки които не го правят както трябва.Не че е голяма гордост ама мн маже са ми казвали,че смученето го правя по-добре от лелките(неискам да обидя по възрастните жени,просто не на всяка и се отдава) Аз се справям с това защото го правя с желание,даже обичам повече аз да правя орална лубов от колкото на мен да ми правят,доставя ми голямо удоволствие да гледам как на партниора ми му е хубаво
Нещо се засегна на смучене и лапане,  :shock: Ако имаше малко по-малко правописни грешки, щях да се си представя нещата малко по-въодушевено, каките го правят без грешка...  :lol:

*

Неактивен BGtree

• *
  • 2
  • +0/-0
Re:Бихте ли искали...
« Отговор #42 -: Октомври 21, 2010, 07:19:28 am »
Зависи и за годините,по принцип аз съв винаги навит но трябва и граница.В момента съм на 20 г. а сефтето ми беше когато бях на 16 с една 26 годишна...доста доволен останах  ;D още съм навит на по големи каки но границата да е до 15 години демек от 35 нагоре ...зависи  :P народа е казал ,,вземи си кака да те отрака''

*

Неактивен gladiator68

• *
  • 6
  • +0/-0
« Отговор #43 -: Декември 18, 2010, 08:48:20 am »
Всяко нещо с времето си.В началото младите момченца налитаме на по-големи каки дето ни показват истините в живота. По-късно практикуваме с жени около нашата възраст и когато станем големи батковци или чичковци започваме да искаме да показваме на по-малките от нас момиченца за какво става дума в живота :D.Но всичко си е до вътрешна нагласа и отношение към нещата.Има хора дето цял живот си остават задръстени,къде заради възпитание и ограничената среда в която живеят,други се развиват доста по-рано и достигат до големи висоти в занаята;-)))Аз лично съм имал вземане даване с една кака която беше с 8 години по-голяма от мене и от нея научих доста основни неща за секса и въпреки че не ми беше първата жена в живота за мене лично се оказа едно своеобразно сефте за много неща,които след това ми помогнаха много в следващите ми връзки.Но според мен за любовта възрастови граници няма а по-скоро или по-важно е каква е вътрешната нагласа и сходството в желанията на двамата партньори.Сега съм на 42 и честно казано възрастта за мен не е от значение,когато има желание и от двете страни на "барикадата" ;),важното е след това и двамата да останем доволни и спомените да ни топлят.Дано не съм станал много досаден с толкова приказки. Поздрави до всички.

*

Неактивен luuudaka

• *
  • 3
  • +0/-0
« Отговор #44 -: Декември 23, 2010, 08:23:13 am »
а на мен това ми  е мечтата :) но досега не съм успял!!

Начало | Снимки | Секс разкази