Предложение за съвети!

• 24 Отговора
  • 15076 Прегледи
*

Неактивен internazionale

• *
  • 17
  • +0/-0
Предложение за съвети!
« Отговор #15 -: Септември 19, 2005, 11:55:03 pm »
няяяяхняхняхнях
ROUN 2 FIGHT!!!
Вие двамината сте много интересни.Като в сапунен сериал само се дразните.Защо ли има много обяснения на този въпрос,ама аре и аз да не ставам offtopic та по темата относно естетическа гледна точка Kampet е прав.В изкуството не бива да иам компромиси с визията :D Ами...тва беше от мен.Благодаря за Фниманието :wink:
INTERNAZIONALE FC

*

Алекс

Предложение за съвети!
« Отговор #16 -: Ноември 12, 2005, 06:53:10 pm »
Съмнявам се че на някого му е замирисало от сайта, та да разбере дали некой е къпан или изобщо хигиенизиран! Това че някой не се е обръснал, не значи че не се къпе по-често от тези които недоволстват и говорят безмислици! Снимките в сайта са страхотни, единствено качеството на техниката с която се заснемат, не винаги е достатъчно добро, но това е.
Аз имам проблем с качването на снимки - от 3 дена правя опити, но не става. Какво ли не изключих на компютъра си, но нъцки!

*

Неактивен admin

• 99
  • +4/-0
Предложение за съвети!
« Отговор #17 -: Ноември 12, 2005, 10:10:37 pm »
Цитат на: "Алекс"
Аз имам проблем с качването на снимки - от 3 дена правя опити, но не става. Какво ли не изключих на компютъра си, но нъцки!

Къде имаш проблем? Ако снимките ти са над 200кб няма да стане или ако международната ти връзка е много бавна. Прати ги на емайл
bgamateur@gmail.com

*

Алекс

Предложение за съвети!
« Отговор #18 -: Ноември 16, 2005, 09:03:07 am »
Ще ги пратя на мейла, над 200к са всичките

*

Алекс

въпросче към админа
« Отговор #19 -: Ноември 22, 2005, 09:14:06 am »
Защо си ми ресайзнал снимките, които пратих? Специално съм се старал да са детаилни!!!

*

Неактивен admin

• 99
  • +4/-0
Предложение за съвети!
« Отговор #20 -: Ноември 22, 2005, 03:34:04 pm »
2500 пиксела широчина и 500кб за снимка е прекалено много.

*

Anonymous

Предложение за съвети!
« Отговор #21 -: Ноември 24, 2005, 02:59:58 pm »
За кое е много? Аз се радвам на подобни снимки :)

*

Неактивен James

• *
  • 80
  • +0/-0
Въпросче
« Отговор #22 -: Май 10, 2006, 10:56:52 am »
Здравейте,
по въпроса за обработката и качеството на снимките- ще е добре по запознатите да кажат с какви програми работят и кои техни функции използват. Аз първо използвах ACDsee, понеже е по-проста за използване. Напоследък започвам да се мъча с Photoshop,  но има толкова много функции, че се обърквам, а не искам да развалям снимките.
  Относно качеството на снимките- не всеки има нужната техника. А колкото до вида на моделите... това е аматиорски сайт- снимките са любителски така че е допустимо да не са перфектни.

*

Неактивен monk

• *
  • 192
  • +0/-0
Предложение за съвети!
« Отговор #23 -: Юли 13, 2006, 04:20:47 pm »
Цитат на: "lil_kitty"
Е че много си се радвам и си се обичам вярно ама нали трябва да има и с кой да се забавлявам и роклята сам взела и всичко айде да се земаме ще те сложа в клетка на терасата може и легенче с пясък ама само ако слушаш!

ха хааа :)))

ама палаво езиче имаш, kitty ;)
Hush-a-bye, don't you cry
Go to sleepy, little baby

*

Неактивен monk

• *
  • 192
  • +0/-0
Re: Въпросче
« Отговор #24 -: Юли 13, 2006, 04:32:18 pm »
Цитат на: "James"
Здравейте,
по въпроса за обработката и качеството на снимките- ще е добре по запознатите да кажат с какви програми работят и кои техни функции използват.

na Photoshop-ите Image > adjustments > auto color & auto levels

ако е леко размазана снимката може да се поосвести с Filter > sharpen > unsharp mask с малки стойности.

това е колкото да не е без хич.
Hush-a-bye, don't you cry
Go to sleepy, little baby

Начало | Снимки | Секс разкази