imam problem!!

• 8 Отговора
  • 4717 Прегледи
*

g0vedo

imam problem!!
« -: Октомври 31, 2010, 09:37:54 pm »
imam problem kam koi da se obarna....v edna ot temite sam publikuval snimki..i sega ne mi dava da vizlizam v neq..nito komentari  ni6to.....za6to...??

*

Неактивен admin

• 99
  • +4/-0
Re:imam problem!!
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2010, 10:31:55 pm »
imam problem kam koi da se obarna....v edna ot temite sam publikuval snimki..i sega ne mi dava da vizlizam v neq..nito komentari  ni6to.....za6to...??

Дай линк към темата. Няма ограничен достъп към никоя от темите.

*

g0vedo

« Отговор #2 -: Октомври 31, 2010, 11:17:07 pm »
ne mi dava izobshto da vlqza nqma kak da ti dam link.....za posledna tema v galeria amatiori....za nai hubavo dupe....tam poblikuvah 3-4 snimki i pove4e ne mi q pokazva tazi tema,a v nachaloto vijdam 4e az sam poblikuval posledno...

*

g0vedo

« Отговор #3 -: Октомври 31, 2010, 11:19:38 pm »
Грешка!
Нямате права да виждате тази тема. Възможни причини: не сте регистриран потребител, не сте активирали вашата регистрация от вашия е-мейл, не сте в членските групи имащи това право или просто темата е изтрита.

eto tova mi pokazva,vpisal sam se...

*

Неактивен p3run

• *
  • 79
  • +8/-1
« Отговор #4 -: Ноември 01, 2010, 03:43:48 am »
прегледах последните теми в форума и не намерих такава тема която си казал и си писал в нея.последните постове които си пуснал са тези в тпзи подфорум.ако може дай линк на темата.като я намериш цикни десен бутон на мишката когато си на името и там в менюто трябва да има копирай линка,копирай връзка,save link и най различни такива.
Мечтая да съм това, което бях, когато
мечтаех да съм това, което съм.

Sex is like Nokia - Connecting people, like Nike - Just do it!, like Pepsi - Ask for more, like Samsung - Everyone is invited and like me - TO GOOD TO BE TRUE!

*

g0vedo

« Отговор #5 -: Ноември 01, 2010, 04:26:12 am »
da znam...kak stava....no prosto izlezna......temata beshe ot dnes sutrinta ili ot v4era..imashe samo 2 publikacii...moqta beshe 3-ta......kachih 4-snimki.....natisnah publikuvai...i kato izleze..temata q nqma6e...v samoto nachalo pisheshe 4e poslednata tema v galeria amatiori..az sam poblikuval..no kakvoto i da natisneh..mi izliza6e tova koeto pokazah po rano.....ako ste q iztrili...sled tova.....!!

*

Неактивен p3run

• *
  • 79
  • +8/-1
« Отговор #6 -: Ноември 01, 2010, 04:47:22 am »
тогава не е възможно да я няма защото тук в форума не се трият скорошни теми трият се къси теми които не е писано от доста време.дажде май не се трият никакви теми с изключение на теми които са с разрес с правилата на форума.

Sex is like Nokia - Connecting people, like Nike - Just do it!, like Pepsi - Ask for more, like Samsung - Everyone is invited and like me - TO GOOD TO BE TRUE!

*

g0vedo

« Отговор #7 -: Ноември 01, 2010, 05:13:13 am »
hehe..neznam kvo da kaja....neznam kade e problema....kazvam kakvo se sluchi inache nqmashe da vi zanimavam......ako iskochi ne6to....shte kaja....blagodarq vse pak...!!!

*

Неактивен p3run

• *
  • 79
  • +8/-1
« Отговор #8 -: Ноември 02, 2010, 01:26:55 am »
Та нали ние сме за това да угаждаме на нашите "клиенти"(членове) :),е разбирасе и да ги смъмряме де.

Начало | Снимки | Секс разкази