Браво!!!

• 7 Отговора
  • 5776 Прегледи
*

Неактивен p3run

• *
  • 79
  • +8/-1
Браво!!!
« -: Юни 01, 2010, 02:00:46 am »
Искам да изкажа мойте искрени похвали за новия форум,който изглежда според мен много добре.А ако направите и сайта в съшото оформление направо ще се хвана за гъза и ще се рацепя до врата от кеф. ;D аз намерих един йава скрипт готов за употреба и мисля че доста добре ще се върже с сайта като цяло.Ако искате пишете на лс да ви го пратя на пощата.
Мечтая да съм това, което бях, когато
мечтаех да съм това, което съм.

Sex is like Nokia - Connecting people, like Nike - Just do it!, like Pepsi - Ask for more, like Samsung - Everyone is invited and like me - TO GOOD TO BE TRUE!

*

Неактивен admin

• 99
  • +4/-0
Re:Браво!!!
« Отговор #1 -: Юни 01, 2010, 10:53:18 am »
Мерси. А иначе кое не ти харесва в оформлението на сайта?

*

Неактивен p3run

• *
  • 79
  • +8/-1
« Отговор #2 -: Юни 02, 2010, 12:07:21 am »
На мен ми харесва сайта но просто малко ми е странно все още,че като натисна "снимки" ми се показват снимки от втора страница.А като цъкна страница "1" ми се показва Началната страница.Кадето клиповете и снимките са на една страница.докато при клиповете на "страница 1" не се показват последните клипове.Предполагам че е това за сега ако забележа още нещо което не ми допада ще ви съобщя.Иначе като цяло сайта е направен с замисъл и много труд.Предполагам и това много ме радва.

Sex is like Nokia - Connecting people, like Nike - Just do it!, like Pepsi - Ask for more, like Samsung - Everyone is invited and like me - TO GOOD TO BE TRUE!

*

Неактивен admin

• 99
  • +4/-0
« Отговор #3 -: Юни 02, 2010, 12:20:12 am »
В  началото са само новите неща, затова са смесени. При стария вариант беше малко по-добра навигацията, но не се знае и тоя вариант колко ще го ползвам.

*

Неактивен p3run

• *
  • 79
  • +8/-1
« Отговор #4 -: Юни 02, 2010, 01:04:02 am »
Сигорно ще го промениш,защото не съм видял сайт който да не се променя поне малко.А впрочем браво за секцията в сайта за последни постове в форума.

*

Неактивен admin

• 99
  • +4/-0
« Отговор #5 -: Юни 02, 2010, 01:04:56 am »
Ами смятам форума да се поразвие, ако въобще е възможно.

*

Неактивен p3run

• *
  • 79
  • +8/-1
« Отговор #6 -: Юни 02, 2010, 01:19:07 am »
споко ще се развие.Днес като гледам имаше 34 човека в форума.Даже бяхме и много регистриралите се.Цели 3 и един скрит ;D .Почва да се развива и сигорно скоро ще се пръска по шевовете.трябва по често да пускаме теми в форума.

*

rAD3v

« Отговор #7 -: Септември 23, 2010, 04:21:05 pm »
Всичко зависи от нас регистрираните потребители и разбира се една хубава реклама не е лошо да се пусне, в момента най-добре се рекламира нещо чрез фейс боок-а така, че там му е майката да се рекламира ;]

Начало | Снимки | Секс разкази